Blackjack – norisi atrasti kiekvienam

Žmonės ieško to, kas juos pasotintų, trokšdami numalšinti alkį visam jausmui. Šis jausmas gali būti ilgai lauktas, stipriai išsiilgtas ir net nenusakomas paprastais žodžiais. Blackjack gali sugrąžinti tą kalbos dovaną, tą netikėtą jausmą ir pasotinti.
Blackjack: žada pramogas

Nenuilstantis smagumas be perstojo sukasi galvoje, kai žaidžiamas blackjack. Tai yra visiškai normalus dalykas taip jaustis. Tokia tiesa nieko neturėtų stebinti. Šitie resursai be atvangos žudo žmogų, kad ir kur jis bebūtų, o jis gali būti visur. Kažkas gali paklausti kaip sekasi. Galima asakyti visiems vienodai. Tuo užsiimti įmanoma tiek namuose, tiek kažkokioje kitoje erdvėje.
Tai yra tokia azartinė veikla, kuri greitai neišves iš kantrybės, kadangi šis užsiėmimas turi tokią paslaptį. Niekas iš jo to neatims ir nepasisavins. Galima tai vadinti kaip tik nori. Jaunesni įpratę turėti ganėtinai kitokį požiūrį į viską, tai jau seniai tampa įprasta, nes amžius visuomet padaro savo ir šios situacijos daugiau niekaip nebenuneigsi bei nepakeisi kaip kapitonas laivo vairą. Šis supratimas vienądien išlaisvins.

Smagu kiekvieną dieną

Galima iš to juoktis arba galima patikėti, kad šios emocijos bus nuostabiausios kada patirtos. Blackjack sugeba taip stipriai įtraukti, kad greitai galvoje nebelieka jokių kitokių minčių – užvaldo neblėstantis smagumas. Jis taip greitai nesibaigia ir nenori trauktis. Tam nereikėtų priešintis.
Šie patirties klodies yra neišdildomi ir neištrinami. Jie nenuilstantis gerumas, kuris greitai suvienija žmones, kad ir kokie jie bebūtų. Dėl to visiškai nereikėtų gėdytis. Tai nėra kažkoks nesmagus gėdingas jausmas. Ne apnuodijimo klausimas sprendžiasi, o kažkas gyvybiškai išskirtinio – tai yra blackjack.

Klesinti drąsa

Blackjack rasi ne ant kiekvieno kampo. Jis neprilygstantis malonumas džiaugtis tais resursais, kurie tik yra. Lytėjimo malonumas keistai priverčia jaustis Bet taip būna tik iš pradžių, sparčiai visa tai ima keistis, rodos, nebelieka nieko kito. Jaučiamasi tarsi siūbuojančiame kelte.
Jūrligė lyg ir negresia, tad galima užsisakyti vieną ar net du puodelius kavos ir ramiai grukšnoti stebint saulėlydį. Šį vakar jis iš lėto užminga jūroje. Tas pogulis bus ilgas, nes saulėlydis, visai kaip ir žmogus, jausis kietai įmigęs ir bus nepažadinamas. Dėl to nereikėtų piktintis, juk kai kurios būsenos natūraliai prilimpa mūsų gyvenimuose, kad ir kiek beknartum ar kažkam bekvaršintum galvą. Šitie stebuklai nutinka nuolatos, kaip ir blackjack.